11. nedeľa v cezročnom období 2016

Pondelok: Sv. Antona Paduánskeho, kňaza a učiteľa Cirkvi. Spomienka.
Nedeľa: DVANÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ.

Na budúci víkend bude v našej farnosti Kurz prípravy snúbencov do manželstva. Sprevádzajme mladých ľudí modlitbou na ich ceste lásky ku kresťanskému manželstvu a rodine.
Svätá omša v piatok preto bude o 18.30, aby sa na nej mohli zúčastniť aj snúbenci, ktorí majú záujem.

Svätá omša pre deti a ich rodičov bude v stredu o 18.00. Osobitne pre prvoprijímajúce deti (2. ročník).

Stretnutie birmovancov bude v piatok vo farskom kostole na sv. omši o 18.00 a po nej v skupinkách s animátormi. Vysluhovanie sviatosti birmovania pre tých, ktorí splnia podmienky a budú pripravení, bude 30.10.2016 o 10.30.

Farská hodová slávnosť sv. Cyrila a Metoda bude vo farskom kostole v UTOROK 5.7.2016 o 10.30 v deň slávnosti, nakoľko je to voľný deň, za účasti zboru Coro Laudamus.

Oznamujem žiakom 8. ročníka a starším, že si môžu prevziať prihlášky k sviatosti birmovania, ktorá bude na budúci rok 2017.

Kto by mal záujem o hru na organ pri svätých omšiach môže sa nahlásiť u organistu Romana Ševčíka.

Katolícka zoznamka KatRande.org pozýva slobodných katolíkov na duchovnú obnovu Hľadanie životného partnera s Božou pomocou, ktorú bude viesť páter Ivan Barus. Uskutoční sa 17. - 19. júna v pútnickom dome Marianke (pri Bratislave). Bližšie informácie nájdete na stránke katrande.org alebo na vyveska.sk.

Pozývame deti 1. – 4. roč. na farský detský letný tábor, ktorý sa bude konať v dňoch od 15.8. do 19.8.2016. Bližšie informácie a nahlásenie je možné po sv. omšiach u Klárky a Lauriky Gubalovej alebo v sakristii farského kostola do konca mája.