2. nedeľa v cezročnom období 2016

Štvrtok: Sv. Agnesy panny a mučenice. Spomienka.
Sobota: Panny Márie v sobotu.
Nedeľa: TRETIA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ.

Svätá omša venovaná prvoprijímajúcim deťom a ich rodičom bude v stredu o 18.00 vo farskom kostole.
Prosím rodičov, aby priniesli 10,-€ za rovnošaty a odovzdali ich p. Vulganovej.

Stretnutie birmovancov bude v piatok vo farskom kostole na sv. omši o 18.00 venovanej mládeži a po nej. Prosíme, aby prišli aj animátori, ochotní pomáhať v príprave.

Od 18. do 25. januára bude Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Ekumenická pobožnosť bude v nedeľu 24.1.2016 v evanjelickom kostole o 15.30. Pozvaní sú aj zástupcovia iných kresťanských cirkví a primátor mesta Piešťany.

V pondelok 18. januára sa začínajú v našej farnosti katechézy Neokatechumenátnej cesty pre dospelých a mládež. Pozývame všetkých, ktorí si chcú prehĺbiť vieru, obnoviť vzájomné vzťahy, alebo nájsť silu a radosť z Boha v spoločenstve. Katechézy budú bývať v pondelok a vo štvrtok v pastoračnej miestnosti kostola sv. Cyrila a Metoda po večernej sv. omši o 19.00 hod.

Prosím učiteľov náboženstva o stretnutie v utorok o 15.00 v pastoračnom centre.

Na Slovensku od 10. do 24. januára putujú relikvie sv. Terézie z Lisieux. V Trnave budú 23.1.2016 v katedrále sv. Jána Krstiteľa od 10.30 do 17.00 a vo františkánskom kostole sv. Jakuba od 17.30 do 24.00.

Kto má záujem o DVD z jasličkovej slávnosti, môže sa zapísať na hárok, ktorý je v sakristii alebo vzadu v kostole.

PN chvály: budú dnes o 15.00 v Jezuitskej kaplnke P. Márie Sedembolestnej. Téma stretnutia je "Otvorený pre Otcovstvo” a hosťom bude Mário Tomášik z Dómskeho spoločenstva v Bratislave.

Miništrantské stretká: začali už tento piatok. A budú pokračovať každý nasledujúci piatok po večernej sv. omši, pri ktorej sa budeme modliť aj za našich miništrantov. Kakaové párty

Materské centrum: tiež po vianočnej prestávke pokračuje vo svojej činnosti každú stredu o 10.00 v JPC.

DVD z jasličkovej: záujemci o DVD z nahrávky jasličkovej slávnosti zo dňa 6.1.2016 prihláste sa v sakristii. DVD sú už k dispozícii.