25. nedeľa v cezročnom období 2012

Štvrtok: spomienka sv. Vincenta de Paul, kňaza
Sobota: liturgický sviatok sv. Michala, Gabriela a Rafela, archanjelov
Nedeľa: 26. v období cez rok

Prišli podielové knihy pre členov Spolku sv. Vojtecha. Vyzdvihnúť si ich môžete vo farskom kostole alebo na fare po sv. omšiach alebo počas úradných hodín. Zároveň je treba zaplatiť členské 5 eur.

Prvé stretnutie birmovancov bude v sobotu 29. septembra o 9.30 hod. vo farskom kostole sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Týka sa hlavne deviatakov navštevujúcich školy v našej farnosti: ZŠ Vajanského, Banka, Brezová a Schérera.

Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich bude takisto v sobotu 29. septembra o 11.00 hod. tak isto vo farskom kostole sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Týka sa hlavne tretiakov navštevujúcich školy v našej farnosti: ZŠ Vajanského, Banka, Brezová a Schérera.

Základná umelecká škola v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom Vás pozývajú na absolventský koncert Márie a Anny Hlbockých. Spoluúčinkuje rodina Hlbockých. Koncert sa uskutoční v utorok 25.09. o 17.00 hod. v kine Fontána. Vstup je voľný.

Spoločenstvo Exallievi - čo sú bývalí študenti saleziánskeho gymnázia v Šaštíne - pripravilo divadelné predstavenie o Matke Tereze z Kalkaty pod názvom: "Malá - Veľká žena". Uskutoční sa pri príležitosti 25. výročia návštevy dnes už blahoslavenej Matky Terezy v Piešťanoch. Začiatok predstavenia je v nedeľu 30. septembra o 15.00 hod. v kine Fontána. Vstup je voľný.

Občianske združenie Triezvy život pozýva na 39. Víkend nádeje - Triezvy život. Je určený pre všetkých závislých i tých, ktorí im chcú pomôcť. Uskutoční sa v dňoch 27. až 30. septembra 2012 v Nitre - Lukovom Dvore. Podrobnosti sú na nástenke.

Vzadu sú brožúrky o sv. Cyrilovi a Metodovi. V rámci výročia ich príchodu na Veľkú Moravu dávame do vašej pozornosti. Cena jednej je jedno euro.

Peter Sabol, farár