Показывается результатов: 1 - 10 из 642.
Предметов на странице 10
из 65

11. nedeľa v cezročnom období "B" 2024

Piatok: sv. Alojza Gonzágu, rehoľníka, spomienka
Nedeľa: 12. nedeľa v období cez rok „B“

Stretnutie birmovancov bude vo farskom kostole v piatok 21.6.2024 na sv. omši o 18:00 hod. Po sv. omši bude stretnutie v kostole.

Deň rodiny v Piešťanoch sa bude konať v nedeľu 23.6.2024. Od 16:00 hod. bude program v prírodnom kine (v parku za kinom Fontána). Program nájdete na plagáte na nástenke.

Rímskokatolícka bohoslovecká fakulta UK v Bratislave otvára pre pedagogických a odborných zamestnancov v budúcom akademickom roku 2024/25 rozširujúce štúdium učiteľstva náboženskej výchovy. Podrobnosti sú na plagáte na nástenke.

Zmeny vo farnosti:

• z našej farnosti odchádza p. kaplán Vdp. Ján Fábik – od 1. júla 2024 bude pôsobiť ako farský vikár (kaplán) vo farnosti Hlohovec. Za jeho horlivú pastoračnú službu v našej farnosti mu zo srdca ďakujeme a na novom pôsobisku mu vyprosujeme veľa Božieho požehnania, síl a milostí.
  • od 1.7.2024 prichádza do našej farnosti nový farský vikár (kaplán) Vdp. Samuel Sádecký, doterajší farský vikár (kaplán) vo farnosti Hlohovec.
    Prijmime ho s radosťou a vyprosujme mu hojnosť Božích milostí a pomoc Preblahoslavenej Panny Márie – matky kňazov.

P. kaplán Vdp. Ján Fábik sa s našou farnosťou a farníkmi rozlúči a poďakuje pri sv. omši v nedeľu 30.6.2024 pri farskej sv. omši o 10:30 hod. Po sv. omši všetkých srdečne pozýva na malé pohostenie v pastoračnom centre.

Mgr. Marián Kolenčík