Показывается результатов: 1 - 10 из 633.
Предметов на странице 10
из 64

33. nedeľa v cezročnom období 2015

Utorok: Sv. Alžbety Uhorskej, rehoľníčky, spomienka
Sobota: Obetovanie Panny Márie, spomienka
Nedeľa: Budúca nedeľa je tridsiata štvrtá nedeľa v období cez rok, slávnosť Krista Kráľa

Kto sa na slávnosť Krista Kráľa zúčastní na verejnom recitovaní modlitby Ježišu, Vykupiteľ ľudského pokolenia, môže za obvyklých podmienok získať úplné odpustky.

Deti 3. ročníka, ktoré sa pripravujú na 1. sväté prijímanie a sú pripravené z 1. časti otázok môžu prísť na preskúšanie v stredu po svätej omši v sprievode rodičov. So sebou si prinesú aj slovníčky o účasti na svätých omšiach.

Dnes je zbierka na dokončenie Pastoračného centra. Darcov nech Pán žehná.

Od 13. do 21. novembra vás pozývame na Trnavskú novénu. Program je na plagáte.

Piešťanské chvály sú v nedeľu 15.11.2015 o 15.00 hodine v Jezuitskej kaplnke Sedembolestnej Panny Márie.

Prosíme ochotných farníkov, ktorí by mohli podarovať vianočné stromčeky do kostolov, keby sa nahlásili v sakristii.

Drahí farníci, hlavne členovia rôznych aktívnych spoločenstiev, nakoľko pribúda priestorov v kostole, okolo kostola a v pastoračnom centre, prosíme, aby ste sa zapojili aj do upratovania kostola (tu chcem oceniť a pochváliť ochotných členov neokatechumenálneho spoločenstva, ktorí to pochopili). Ak sa nenájde viac takýchto dobrovoľníkov budeme musieť zriadiť fond (pokladničku) na upratovanie pre niekoho za odmenu.

Opäť pripomínam členom SSV, aby si prišli prevziať podielové knihy, ktoré už vyše mesiaca sú v sákristii a zaplatiť členské na ďalší rok.

Ďakujem tým, ktorí sa zapojili do prvopiatkovej zbierky potravín. V kostole sv. CM sa vyzbieralo 116 ks potravín.