15. nedeľa v cezročnom období 2014

Utorok: sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka
Streda: Panny Márie Karmelskej, ľubovoľná spomienka
Štvrtok: sv. Andreja-Svorada a Benedikta, pustovníkov, spomienka
Nedeľa: 16. nedeľa v období cez rok.

Úmysly sv. omší na mesiac október budeme zapisovať v Piešťanoch, na Banke a v Kocuriciach po sv. omšiach.

Dnes je zbierka na dokončenie pastoračného centra. Za vaše milodary nech vás Pán žehná.

Viacerí farníci ma prosili, aby voľby do farskej ekonomickej rady neboli v čase dovoleniek. Ďakujem im za rady a záujem o spoločné dobro farnosti. Preto sa voľby presúvajú na druhú septembrovú nedeľu 14. septembra 2014.

Tohoročné arcidiecézne stretnutie mládeže Nádej sa bude konať v sobotu 23.8.2014 v Bojničkách. Informácie sú na internetovej stránke mladez.abu.sk/nadej. Registračný poplatok 5€.

V čase prázdnin sú úradné hodiny zmenené.

Miništrantský tábor

Včera začal miništrantský tábor s Pátrom Gábrišom na našej chate v Trlenskej doline. Prosíme o modlitbovú podporu.

Univerzita tretieho veku

Pripomíname starším ľuďom možnosť externého štúdia na Trnavskej univerzite v rámci Univerzity tretieho veku. Podrobnosti sú na výveske.

Jozef  Gallovič, farár