32. nedeľa v cezročnom období 2015

Pondelok: Výročie posviacky Lateránskej baziliky. Sviatok.
Utorok: Sv. Leva Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi. Spomienka.
Streda: Sv. Martina z Tours, biskupa. Spomienka.
Štvrtok: Sv. Jozafáta, biskupa a mučeníka. Spomienka.
Sobota: Panny Márie v sobotu, ľubovoľná spomienka
Nedeľa: Tridsiata tretia nedeľa v cezročnom období.

Prosím rodičov detí 3. ročníka, ktoré idú na prvé sväté prijímanie, aby si vyzdvihli pre deti otázky z 1. časti.

Zbierka na vydláždenie plochy pred farským kostolom činila 1750,-€. Pán nech odmení všetkých darcov.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na dokončenie Pastoračného centra. Darcom vopred ďakujem a vyprosujem od Pána požehnanie.

Dnes o 15.00 v Pastoračnom centre je duchovná obnova pre manželov. Pre deti je zabezpečený program.

Na budúci víkend bude v našej farnosti prebiehať Kurz prípravy snúbencov. Preto v piatok svätá omša bude o 18.30 a bude venovaná téme manželstva a rodiny, čo môže byť obohatením aj pre mládež. Certifikáty o absolvovaní kurzu snúbencom budú odovzdané v nedeľu pri svätej omši o 10.30.

11. novembra o 11. hodine a 11. minúte sa môžu rozozvučať zvony na jednu minútu na vzdanie úcty všetkým obetiam vojnových konfliktov.

Od 13. do 21. novembra vás pozývame na Trnavskú novénu. Program je na plagáte.

Piešťanské chvály budú budúcu nedeľu 15.11.2015 o 15.00 hodine v Jezuitskej kaplnke Sedembolestnej Panny Márie.

Prosíme ochotných farníkov, ktorí by mohli podarovať vianočné stromčeky do kostolov, keby sa nahlásili v sákristii.

Faustínum Dnes o 15.00 bude v našej kaplnke Panny Márie Sedembolestnej stretnutie členov a sympatizantov hnutia Faustínum.

PN.chvály Novembrové Piešťanské chvály budú na budúcu nedeľu 15.11. o 15.00 tu v našej kaplnke. Hosťami budú manželia Slamkovi, ktorí budú rozprávať na tému: Intimita s Otcom - Srdce na srdce! Viac info na plagáte, alebo facebooku.

Xaveriáda Pozývame mladých vo veku 18-30 rokov na Svetové dni mládeže do Poľska s jezuitským programom Magis s mottom Dávať a nepočítať.
(Ponúka 10 dňový program, ktorý začína v meste Lodz, pokračuje experimentami v Poľsku, Litve, Česku alebo na Slovensku a vyvrcholí v Czestochovej. Potom sa mladí presunú na SDM do Krakova. Magis vrátane SDM potrvá od 15. - 31. júla a bude stáť 390 Eur. Prihlasovanie prebieha do konca decembra.)
Viac info na plagáte na nástenke v našej kaplnke a na stránke magis2016.org.

Charita organizuje zbierku potravín v sieti TESCO – v Piešťanoch v dňoch 16. – 21. novembra. Hľadajú sa dobrovoľníci, ktorí by mali službu v TESCU pri nákupných vozíkoch v spomenutých dňoch. Podrobnosti sú na letákoch.